Modell: PG22/120N DE
Produsent: Edilgrappa, Italia
Type: Elektrohydraulisk hullstansemaskin / lokkemaskin
Maks hulldiameter:
Ø 22 mm
Ø 30 mm (med adapter)
Stansekapasitet: 149 kN (15,2 tonn)
Arbeidstrykk: 70 MPa (700 bar)
Strømkilde: Nettstrøm
Motor 230V: 1100 W – 50 Hz – 5,3 A
Motor 120V: 1200 W – 60 Hz – 10 A
Sylinder: Dobbelvirkende
Vekt: 15,9 kg
Mål (L x B x H): 611 x 197 x 278 mm